Sala Zabaw Niezwykłych / Największa i najnowocześniejsza Sala Zabaw w okolicy / Ponad 700m2 do zabawy!!! / TRZY konstrukcje zabawowe / Tor tubingowy - NOWOŚĆ!! / Pajęczyna Spidermana- NOWOŚĆ! / Zjeżdżalnia tubowa - NOWOŚĆ!!! / Salka dla mam karmiących / Magiczny dywan / Kulko-kawiarnia z obszernym menu dla dzieci i rodziców / Kącik maluszka z mnóstwem zabawek / Dmuchana zjeżdżalnia / Imprezy urodzinowe / Grupy zorganizowane / Imprezy plerowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń typu dni miasta, pikniki, festyny w zakresie rozrywki dla dzieci. Organizujemy dzieciom animacje na świeżym powietrzu a z pomocą marki Event Kids proponujemy urządzenia takie jak Dmuchana Zjeżdżalnia (duża i średnia), Eurobangee, dmuchane skakańce, dmuchany tor przeszkód dla dzieci, trampoliny, wata cukrowa, popcorn, nagłośnienie.


 

Animacje na Weselach

Planujesz wesele? Zależy Ci aby było wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe? Dużą część gości na Waszym weselu będą stanowiły dzieci? Jeśli tak, to naszą ofertę kierujemy właśnie do Ciebie!

Sala Zabaw Kulkoland zatrudnia animatorów zabaw dla dzieci, posiada wiedzę oraz doświadczenie i proponuje profesjonalną usługę dopasowaną do potrzeb Maluchów oraz Młodej Pary. Opieka nad dziećmi na weselu to świetne rozwiązanie, to pomysł na dobrą zabawę dla wszystkich gości. Moc atrakcji, konkursów i zabaw tanecznych z pewnością wprowadzi najmłodszych uczestników wesela do magicznej krainy fantazji. Warto pomyśleć z wyprzedzeniem o najmłodszych gościach Wesela i zaproponować ich Rodzicom komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla ich pociech. Każdy z przygotowanych przez nas scenariusz dopasowujemy stopniem trudności do wieku dzieci, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność że ich dzieci nie będą się nudzić, a oni będą mogli oddać się weselnej zabawie bez troski o swoje pociechy.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Gry i zabawy dla dzieci

Zabawy taneczne

Wspólne tworzenie niespodzianki dla Pary Młodej

Malowanie buziek

Balonowe zwierzaki

Bańki mydlane

Kolorowanki XXL

Wata cukrowa

Piniata z cukierkami

Dla dzieciaczków które są za małe na tańce, mamy matę z zabawkami, klockami, książeczkami - opiekę i zabawę pod okiem animatora.

Możemy wspólnie tańczyć, ale też bawić się w tradycyjne gry integracyjne, czy rysować i kolorować.

Jeżeli planują Państwo oddzielny stół dla dzieci, pomożemy im poradzić sobie przy posiłkach.

W przypadku ładnej pogody część atrakcji możemy przenieść na dwór, wykorzystując dodatkowo większą przestrzeń do zabawy.

Z całą pewnością postaramy się odpowiedzieć na każde życzenie Pary Młodej, tak aby byli Państwo w pełni zadowoleni .

Prowadzimy również animacje na takich imprezach jak: komunie, chrzciny, kinder bale, imprezy firmowe, itp.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod nr 509 683 642 oraz na Sali Zabaw Kulkoland, ul. Szafera 33 – Mielec.


Kulkoland - Sala zabaw niezwykłych